Siirry sisältöön
  • Nopeat toimitukset 1–3 arkipäivää
  • Puhtaat ja laadukkaat hyvinvointituotteet
  • Ilmaiset toimituskulut yli 79 € ostoksiin

Hyvinvointi

Hyvinvointiosastolta löytyvät vitamiinit, kivennäis- ja hivenaineet, omega-rasvahapot, maitohappobakteerit, entsyymit ja yrttivalmisteet. Valikoima on rakennettu vakiintuneiden valmistajien ympärille: Solgar, Pharma Nord, Bioteekki, Biomed, Puhdas+, Hankintatukku ja Great Earth.
Saman ravintoaineen voi useimmiten valita eri muodoissa — kapseleina, tabletteina, tippoina tai jauheena — ja eri vahvuuksina. Esimerkiksi magnesiumia on valikoimassa yli kuudessakymmenessä eri valmisteessa, D-vitamiinia yli viidessäkymmenessä.
Ravintolisä ei korvaa monipuolista ruokavaliota. Noudata valmisteen suositeltua päiväannosta.

Näytetään tulokset 73–96 / 296

Tuotteet

  • Varastossa

    Puhdas+ Vehnänalkioöljy 250ml

    Alkuperäinen hinta oli: 30,95 €.Nykyinen hinta on: 21,66 €.
    86,64 €/l
    Alin hinta viimeisen 30 päivän aikana: 30,95 €

    Noudettavissa kaikista myymälöistä

  • Myymälävarastosta

    Detria Arbutin vitamiiniseerumi 30ml

    Alkuperäinen hinta oli: 39,90 €.Nykyinen hinta on: 27,93 €.
    931,00 €/l
    Alin hinta viimeisen 30 päivän aikana: 39,90 €

    Noudettavissa: Jumbo

  • Varastossa

    Puhdas + Berberiini 800 mg 60kaps.

    Alkuperäinen hinta oli: 28,90 €.Nykyinen hinta on: 20,23 €.
    674,33 €/kg
    Alin hinta viimeisen 30 päivän aikana: 20,90 €

    Noudettavissa kaikista myymälöistä

  • Varastossa

    Puhdas+ 5-HTP 60 kaps

    Alkuperäinen hinta oli: 34,90 €.Nykyinen hinta on: 24,43 €.
    814,33 €/kg
    Alin hinta viimeisen 30 päivän aikana: 10,00 €

    Noudettavissa: Skanssi

  • Varastossa

    Puhdas+ Acacia Fiber, Akaasiakuitu, 200g

    Alkuperäinen hinta oli: 17,70 €.Nykyinen hinta on: 12,39 €.
    61,95 €/kg
    Alin hinta viimeisen 30 päivän aikana: 11,83 €

    Noudettavissa: Skanssi, Jumbo, Hansa

  • Myymälävarastosta

    Puhdas+ Acerola Uutejauhe, 100 g

    Alkuperäinen hinta oli: 30,90 €.Nykyinen hinta on: 21,63 €.
    216,30 €/kg
    Alin hinta viimeisen 30 päivän aikana: 20,44 €

    Noudettavissa: Jumbo, Hansa

  • Varastossa

    Puhdas+ Astaksantiini 8mg 30kaps

    Alkuperäinen hinta oli: 28,90 €.Nykyinen hinta on: 20,23 €.
    2 023,00 €/kg
    Alin hinta viimeisen 30 päivän aikana: 19,46 €

    Noudettavissa kaikista myymälöistä

  • Varastossa

    Puhdas+ BCAA-aminohappovalmiste 225 g

    Alkuperäinen hinta oli: 22,50 €.Nykyinen hinta on: 15,75 €.
    68,48 €/kg
    Alin hinta viimeisen 30 päivän aikana: 14,95 €

    Noudettavissa kaikista myymälöistä

  • Varastossa

    Puhdas+ Beauty Collagen Bioactive 250g

    Alkuperäinen hinta oli: 51,50 €.Nykyinen hinta on: 36,05 €.
    144,20 €/kg
    Alin hinta viimeisen 30 päivän aikana: 34,23 €

    Noudettavissa: Skanssi, Hansa

  • Varastossa

    Puhdas+ Beauty Hair Booster 120 kaps.

    Alkuperäinen hinta oli: 42,90 €.Nykyinen hinta on: 30,03 €.
    500,50 €/kg
    Alin hinta viimeisen 30 päivän aikana: 19,90 €

    Noudettavissa: Skanssi, Jumbo, Hansa

  • Varastossa

    Puhdas+ Beta-alaniini 200 g

    Alkuperäinen hinta oli: 22,50 €.Nykyinen hinta on: 15,75 €.
    78,75 €/kg
    Alin hinta viimeisen 30 päivän aikana: 22,50 €

    Noudettavissa kaikista myymälöistä

  • Varastossa

    Puhdas+ Bioperine Ashwagandha 120kaps.

    Alkuperäinen hinta oli: 35,90 €.Nykyinen hinta on: 25,13 €.
    628,25 €/kg
    Alin hinta viimeisen 30 päivän aikana: 35,90 €

    Noudettavissa kaikista myymälöistä

  • Varastossa

    Puhdas+ Cordyceps, 40g

    Alkuperäinen hinta oli: 23,90 €.Nykyinen hinta on: 16,73 €.
    418,25 €/kg
    Alin hinta viimeisen 30 päivän aikana: 16,03 €

    Noudettavissa kaikista myymälöistä

  • Varastossa

    Puhdas+ D-Riboosi, 200g

    Alkuperäinen hinta oli: 29,90 €.Nykyinen hinta on: 20,93 €.
    104,65 €/kg
    Alin hinta viimeisen 30 päivän aikana: 19,90 €

    Noudettavissa kaikista myymälöistä

  • Varastossa

    Puhdas+ D3-vitamiini 50µg, 120kaps

    Alkuperäinen hinta oli: 23,50 €.Nykyinen hinta on: 16,45 €.
    548,33 €/kg
    Alin hinta viimeisen 30 päivän aikana: 15,33 €

    Noudettavissa kaikista myymälöistä

  • Varastossa

    Puhdas+ D3-vitamiini 50µg, 60 kaps

    Alkuperäinen hinta oli: 14,90 €.Nykyinen hinta on: 10,43 €.
    1 043,00 €/kg
    Alin hinta viimeisen 30 päivän aikana: 8,95 €

    Noudettavissa kaikista myymälöistä

  • Varastossa

    Puhdas+ D3-vitamiini oliiviöljy 100µg, 120 kaps

    Alkuperäinen hinta oli: 26,90 €.Nykyinen hinta on: 18,83 €.
    627,67 €/kg
    Alin hinta viimeisen 30 päivän aikana: 18,90 €

    Noudettavissa kaikista myymälöistä

  • Myymälävarastosta

    Puhdas+ D3-vitamiini oliiviöljy 100µg, 60 kaps

    Alkuperäinen hinta oli: 17,50 €.Nykyinen hinta on: 12,25 €.
    612,50 €/kg
    Alin hinta viimeisen 30 päivän aikana: 12,50 €

    Noudettavissa: Mylly, Jumbo, Hansa

  • Varastossa

    Puhdas+ EAA Essential Amino Acids 250 g

    Alkuperäinen hinta oli: 28,50 €.Nykyinen hinta on: 19,95 €.
    79,80 €/kg
    Alin hinta viimeisen 30 päivän aikana: 19,08 €

    Noudettavissa kaikista myymälöistä

  • Varastossa

    Puhdas+ Elektrolyytti Sitruuna 120g

    Alkuperäinen hinta oli: 20,60 €.Nykyinen hinta on: 14,42 €.
    120,17 €/kg
    Alin hinta viimeisen 30 päivän aikana: 20,60 €

    Noudettavissa: Skanssi, Jumbo, Hansa

  • Varastossa

    Puhdas+ Elektrolyytti Vadelma 120g

    Alkuperäinen hinta oli: 20,60 €.Nykyinen hinta on: 14,42 €.
    120,17 €/kg
    Alin hinta viimeisen 30 päivän aikana: 20,60 €

    Noudettavissa: Skanssi, Hansa

  • Varastossa

    Puhdas+ Elektrolyytti Vihreä Omena 120g

    Alkuperäinen hinta oli: 20,60 €.Nykyinen hinta on: 14,42 €.
    120,17 €/kg
    Alin hinta viimeisen 30 päivän aikana: 20,60 €

    Noudettavissa: Skanssi, Jumbo, Hansa

  • Myymälävarastosta

    Puhdas+ Elektrolyyttijauhe - mangonmakuinen 120g

    Alkuperäinen hinta oli: 20,90 €.Nykyinen hinta on: 14,63 €.
    121,92 €/kg
    Alin hinta viimeisen 30 päivän aikana: 5,00 €

    Noudettavissa: Mylly, Jumbo

  • Varastossa

    Puhdas+ Elektrolyyttijauhe - maustamaton 120g.

    Alkuperäinen hinta oli: 20,90 €.Nykyinen hinta on: 14,63 €.
    121,92 €/kg
    Alin hinta viimeisen 30 päivän aikana: 11,95 €

    Noudettavissa: Skanssi, Mylly, Jumbo

Tilaa uutiskirje!

Tilaa tarjouskirje ja saat 10 % alennuksen ensimmäisestä ostoksestasi